Dofinansowanie ze środków PEFRON do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym

Osoby niepełnosprawne

Centrum w terminie 10 dni od dnia złożenia wniosku o dofinansowanie informuje wnioskodawcę o występujących we wniosku uchybieniach. Uchybienia we wniosku powinny być usunięte w terminie 30 dni od dnia otrzymania od Centrum Pomocy informacji o uchybieniach występujących we wniosku. Nie usunięcie uchybień w wyznaczonym terminie powoduje pozostawienie wniosku bez rozpatrzenia.

1.Pisemny wniosek o przyznanie dofinansowania (druk do pobrania)
2.Kopia aktualnego dokumentu stwierdzającego niepełnosprawność
3.Oryginał dokumentu stwierdzającego niepełnosprawność - do wglądu
4.Dowód osobisty